Elastīgs, viegls un gluds audums ar skaistu kritumu. Piemērots kleitu, tuniku, svārku un dažādu apģērbu šūšanai. Audumam ir vēsuma efekts.
Uzmanību!
- Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams mazgāt ne vairāk kā 600 apgr./min 30 grādu temperatūrā.
- Pirms izmantošanas produktu izmazgājiet!
Pirms šūšanas rekomendējam audumu samitrināt un izgludināt ar tvaika gludekli, lai pārbaudītu, vai audums nesaraujas!
Cena norādīta par metru.
Preces krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās, atkarībā no datora vai viedierīces ekrāna tehniskajiem krāsu un spilgtuma iestatījumiem.
Produktu cenas interneta veikalā un veikalos uz vietas var atšķirties.
Vasaras apģērbu klasika. Viskoze iegūst arvien lielāku popularitāti un ir kļuvis viens no iecienītākajiem audumu veidiem šuvēju un valkātāju vidū. Viskozei ir lieliskas raksturīpašības.
Pie materiāla labajām īpašībām var nosaukt: elpojošs, neuzkrāj statisko elektrību, lieliskas mitruma adsorbēšanas spējas. Viskozes audumi izceļas ar to patīkamo sajūtu uz ādas un lielisku kritumu. Viskozes audumi ir gludi, tiem piemīt vieglums un atvēsinošs efekts. Auduma veids ir patīkams un ērts valkāšanai. Viskoze lieliski miksējama kopā ar citām šķiedrām. To iestrādā arī trikotāžas un citos audumos, padarot tos izturīgākus.
Viskozei piemīt arī dažas negatīvās īpašības. Audums viegli burzās, mazgājot var sarauties, uzņēmīgs pret pelējumu. Mitrumā šķiedra paliek neizturīgāka, tādēļ to nevajadzētu griezt centrifūgā vai spēcīgi berzēt.
Vai viskozes audums ir dabisks vai tomēr mākslīgs? Viskoze tiek ražota no dabā sastopamās koksnes, kas tiek ķīmiski apstrādāta, lai pēc tam iegūtu šķiedru. Līdz ar to, to nevar pieskaitīt pie dabiskiem materiāliem, kā piemēram kokvilnu vai linu, bet arī ne pie sintētiskajiem materiāliem, kā piemēram poliesters.